Wydział

Aktualności

Dodatni wynik testu na koronawirusa u pracownika Wydziału SiMR

W związku z dodatnim wynikiem testu na koronawirusa u pracownika Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej przypominamy o obowiązku przestrzegania obwiązujących regulacji wprowadzonych na czas pandemii.

Rocznicowy Marsz Hołdu i Pamięci w dniu 1 sierpnia 2020 r.

1 sierpnia 2020 r. o godzinie 10 spod gmachu SGGW przy ulicy Rakowieckiej 30 wyruszy Marsz Hołdu i Pamięci, którego trasa poprowadzi śladem spontanicznie zorganizowanego 75 lat temu przez studentów i wykładowców 3 warszawskich uczelni milczącego przemarszu w pierwszą rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Uczelniane obchody 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Politechnika Warszawska zaprasza na uroczystości związane z obchodami 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które rozpoczną się w dniu 31 lipca o godzinie 16:30 ceremonią złożenia kwiatów i zapalenia zniczy pod pomnikiem batalionu „Golski” w Kampusie Centralnym Politechniki Warszawskiej.

Wyniki głosowania indykacyjnego wyłaniającego kandydatów na dziekana

W przeprowadzonych w dniu 2 lipca 2020 roku wyborach indykacyjnych, mających na celu wyłonienie kandydatów na dziekana wydziału SiMR na kadencję 2020-2024, poparcie przekraczające 10% uzyskali następujący prekandydaci:

Zebranie informacyjne z prekandydatami na dziekana Wydziału SiMR

Zebranie informacyjne z prekandydatami na stanowisko dziekana wydziału SiMR odbędzie się w piątek 26 czerwca 2020 roku o godz. 16.30.  Do wygłoszenia prezentacji przedstawiającej własny program kierowania wydziałem zgłosiło się dwóch kandydatów (w kolejności alfabetycznej):