Wydział

Aktualności

Wznowienie procesu wyborczego w PW – pilne informacje WKW SiMR

W związku z wznowieniem procesu wyborczego w Politechnice Warszawskiej na kadencję 2020-2024, Wydziałowa Komisja Wyborcza wydziału SiMR ustaliła nowy terminarz procesu wyborczego na naszym wydziale oraz ustanowiła adres internetowy do zgłaszania kandydatur i oświadczeń o wyrażeniu zgody na kandydowanie oraz o spełnianiu przesłanek biernego prawa wyborczego.

Zmarł dr inż. Bohdan Wagner

W dniu 17 maja 2020 r., po ciężkiej chorobie, w wieku 75 lat zmarł dr inż. Bohdan Wagner – w latach 70-tych ubiegłego wieku – adiunkt, pracownik naukowy w Instytucie Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Ceniony i lubiany przez studentów nauczyciel akademicki.

Komunikat o możliwości naruszenia ochrony danych osobowych

Zagłosuj na nasz lokalny projekt zakwalifikowany do Budżetu Partycypacyjnego PW

Jeszcze do 27 kwietnia 2020 roku można głosować na projekty w ramach tegorocznego Budżetu Partycypacyjnego Politechniki Warszawskiej. Wśród 17 pozycji zakwalifikowanych do tego etapu jest wiata rowerowa przed gmachem Samochodów i Ciągników, gdzie obecnie ustawione są stojaki rowerowe.

Zmarł prof. Zbigniew Starczewski

W dniu 20 kwietnia 2020 roku, po ciężkiej chorobie, w wieku 74 lat zmarł prof. Zbigniew Starczewski – wieloletni pracownik Instytutu Podstaw Budowy Maszyn na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, profesor nauk technicznych, prodziekan Wydziału SiMR ds. studiów niestacjonarnych i pierwszy ich organizator w latach dziewięćdziesiątych XX w., ceniony i lubiany przez studentów nauczyciel akademicki.