Studenci

Aktualności

Studenci SiMR laureatami prestiżowego stypendium Ministra Edukacji i Nauki

Hubert Bukowiecki i Franciszek Gawiński, studenci kierunku Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych, otrzymali stypendium Ministra Edukacji i Nauki. Jest to wyróżnienie przyznawane za wyjątkowe osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne.

Student SiMR laureatem EU Changemakers na temat cyberbezpieczeństwa

Ohad Mehmood, student kierunku Mechatronics of Vehicles and Construction Machinery, reprezentował Wydział SiMR w debacie oxfordzkiej na temat cyberbezpieczeństwa, zorganizowanej przez European University College Association w ramach inicjatywy EU Changemakers.

Bezpłatna opieka medyczna – numer telefonu dla studentow

Od 04.04.2022 uruchomiony zostaje specjalny numer telefonu na potrzeby bezpłatnej opieki medycznej dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Konkurs dla studentów „Innowacje w Przemyśle EXPO KATOWICE”

Z okazji odbywających się już prawie od 40 lat Międzynarodowych Targów EXPO KATOWICE (Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, Targi EcoDom, Targi B2Energy oraz Targi Maszyn i Urządzeń) w dniach od 6 do 9 września 2022 r. organizowany jest tradycyjnie konkurs dla studentów, pod hasłem „Innowacje w Przemyśle EXPO KATOWICE”.

Lista rankingowa kandydatów do stypendium rektorskiego

Prezentujemy listę rankingową kandydatów do stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej, przyznawanego za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, wysokie wyniki sportowe lub osiągnięcia artystyczne.